Kolekcja ślubna, sukienki ślubne, szale ślubne, dodatki ślubne


Ręcznie wykonujemy jedwabne suknie ślubne wykonane z naturalnego jedwabiu i zdobione wysoko gatunkową wełną z merynosów australijskich. Suknie ślubne wykonane są tylko w jednym egzemplarzu. Możemy zrealizować każdy projekt tak aby ten jedyny dzień pozostał w pamięci na całe życie. O tym jedynym, najwspanialszym dniu w życiu, każda kobieta będąc już małą dziewczynką marzy, by ten dzień był wyjątkowy. W tym dniu, będzie w centrum uwagi i każdy wzrok będzie na nią skierowany, dlatego tak ważne jest, by kreacja ślubna była wyjątkowa i oryginalna, tak niecodzienna, jak Dzień Jej Ślubu.

 

Aleja Sztuki oferuję bardzo unikatowe kreacje ślubne. Wszystkie modele to nasze autorskie projekty, które własnoręcznie wykonujemy. Jedwabne suknie ślubne i dodatki robione są z wysokogatunkowych materiałów takich jak delikatny jedwab, wełna z merynosów australijskich, do ozdoby wykorzystujemy kryształki Swarovskiego innym razem perły lub haftowane koronki.

 

W naszej ślubnej ofercie znaleźć można poza sukienkami ślubnymi, również dodatki takie jak rękawiczki, ozdoby do włosów, pelerynki i szale. Szale to świetna alternatywa dla zwyczajowych i powszechnych, dopasowanych bolerek. Unikatowy dodatek ślubnej kreacji, ręcznie wykonany, poprzez połączenie naturalnej tkaniny z prawdziwego jedwabiu z puszystą wełną z merynosów. Są idealne na każdą pore roku, delikatnie i miękko otulą odkryte ramiona podczas chłodniejszych dni, bądź ochronią je przed promieniami słońca w czasie plenerowych ceremoni w upalne lato. Nadają elegancji i wdzięku w różnorodny sposób upięte. Ten jedyny najwspanialszy dzień w Twoim życiu nie musi być tym jedynym, kiedy możesz owinąć się takim szalem. To oryginalny dodatek do wielu kreacji na co dzień. Nie musi wraz z sukienką trafić do skrzyni na strychPoniżej przedstawiam przykładową kolekcję ślubną, pełna oferta dostępna jest w naszym sklepie interentowym, oczywiście możemy stworzyć specjalnie dla Ciebię szal, sukienkę, dodatek w innej kolorystyce i rozmiarze.


Pełna galeria - sklep 


szal ślubnysukienka jedwabna ślubnasukienka ślubnaszal ślubnynarzuta ślubnabolerko ślubnesukienka jedwabnasukienka ślubna z jedwabiusukienka ślubna jedwabna


Pełna galeria - sklep 


Aleja Sztuki
Fiołkowa 16, 89-100 Występ
(Nakło nad Notecią)

Telefon: 792-305-115 email: aga@alejasztuki.com


Konto bankowe:
17249000050000400100009063
SWIFT: ALBPPLPWXXX
BANK: ALIOR
IBAN: PL17249000050000400100009063
PAYPAL: sklep@alejasztuki.com


Sklep interetowy Aleja Sztuki


Znajdziesz nas również na:


Media społecznościowe

Partnerzy: